Głowica przedłużająca A101M.0.50.100.50 WALTER
Kod:
Głowica przedłużająca
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
Głowica przedłużająca
… więcej
Opis
Głowica przedłużająca A101M.0.50.100.50
Najpopularniejsze z tej kategorii
Mikrometr z czujnikiem MMCc 25-50 F/VAT
0,0
Nóż tokarski PSSNR hR 111.26 2525 PAFANA F/V
Narzynka P16 FWP
0,0
Łożysko kulkowe 6207Z FŁT 72x35x17
Tuleje zaciskowe PTEz 8x30
Narzynka M6 FANAR 6g
Wzorce chropowatości powierzchni
Poziomica maszynowa VIS MPSf 160
Trasametr pasametr MMCf 25-50 VIS F/VAT
Trzpień frezarski ISO 50/16/78
Czujnik przepływu Honsberg VD015GR020 G1/2 4-20 l/min
FANAR ZABIERAKI FZS48/M30 ZE SPRZĘGŁEM PRZECIĄŻENIOWYM D22
Sprawdzian pierścieniowy do gwintu MSRh G1 1/2
Gwintownik trapezowy 28x5 F/VAT
Sprawdzian do gwintu MSRh M42 S8 S10
Stycznik KPD 5, 80V, 100A Bułgar (Balkancar)
Płytki podporowa 220.13-621 B2 BAILDON F/VAT
Frez ślimakowy FWP NFMc M 7/20
Płytki wzorcowe MLAd 1-0,001-1,009 FWP F/VAT
Kątownik ze stópką MKSb 100x70
Ostatnio oglądane
Wiertło NWMc 1,3 DIN 338 40-18 BAILDON
Łożysko precyzyjne NSK NN3936KMBE5CCG50P4 F/VAT
REZYSTOR 39K OHM 0,5V