Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.E
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.Edługość filtra: 8,5cmśrednica filtra: 44mmśrednica otworu filtra:
… więcej
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
… więcej
Opis
długość filtra: 8,5cm
średnica filtra: 44mm
średnica otworu filtra: 30mm
Najpopularniejsze z tej kategorii
Sprawdzian do gwintu MSRh M8 S8 S10
0,0
Tarcza do szlifowania UNIFAM 180x1,5x22
0,0
Tarcza szlifierska ściernica 300x32x32
Sprawdzian pierścieniowy do gwintu MSRh M3,5 6g
Sprawdzian trzpieniowy do gwintu MSBm G 1/2
Frez ślimakowy NFMc 2,25 /20 C FWP F/VAT
Kieł tokarski obrotowy 8811-3
Nóż tokarski, stalka B 16x160 HSS DOLFAMEX
Sprawdzian do gwintu MSBg M8 F/VAT
Gwintownik maszynowy M20 FWP
Rozwiertak ręczny skrętny NRTh 14 H7
Kątomierz uniwersalny MKMb 315 F/VAT
Nóż tokarski NNPd 2516 P20 PAFANA NOWY F/VAT
Frez ślimakowy FWP NFMc 6,5/20 B HSS
Pasametr transametr 125-150 rosyjski F/VAT
Mikrometr zewnętrzny MMZc 150-175 VIS F/VAT
Suwmiarka 300mm MITUTOYO