Uchwyt hydrauliczny KM50TSHC16080M KennaMetal
Cena:
wybierz parametry
Dostępne: 1
dodaj do koszyka
Kod:
Uchwyt hydraulicznyKennaMetal Made in
… więcej
Cena:
wybierz parametry
Dostępne: 1
dodaj do koszyka
Kod:
… więcej
Opis
Uchwyt hydrauliczny
KennaMetal Made in Germany.
KM50TSHC16080M
Najpopularniejsze z tej kategorii
Przekaźnik elektromagnetyczny R15 4PDT 10A 220V 50Hz
Wiertło LEWE NWKm 3,1
0,0
Wiertło NWKc 29,0 Baildon HSS FV
0,0
Frez palcowy 46x32 HANITA FV
Przełącznik poziomu Buehle MKS 1/W-L-24v
Sprawdzian trzpieniowy do gwintu MSBg M14x1
Łożysko 7612K
Mikrometr zewnętrzny MMZb 0-25
Nóż tokarski NNPa 3220 K10 SCUDAS NOWY F/V
Mikrometr zewnętrzny MMZc 125-150 FWP F/VAT
Sprawdzian szczękowy jednostronny MSLa 15-18 FWP
Frez palcowy NFPc 50x180
Czujnik zegarowy MDaa 3/II
Mikrometr MMZb 300-400 SUHL F/VAT
Płytki skrawające płytka węglik BAILDON PT 220
Płytki GMGA 8030-400R KYOCERA NOWE F/VAT
Podtrzymka / okular do tokarki / frezarki
Nóż tokarski oprawkowy stalka 50x12x100 NOWY
Tuleje zaciskowe PTEz 11x60
Narzynka R 5/8 FWP
Ostatnio oglądane
Frez tarczowy piłkowy NFTe 32x1,6/50
Frez modułowy NFMb M 8/20 nr1,5 POLSKI
Wysokościomierz 500 mm F/VAT
Czujnik zegarowy MDAa 10/II
Trzpień do tarcz do otworów MK2/8 210mm.