Frez głowica B16.040.204.15 WALTER
Kod:
Frez głowica B16.040.204.15 WALTER Średnica 40mm, Niemieckiej produkcji Walter. Używany w bardzo dobrym
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
… więcej
Opis
Średnica 40mm, Niemieckiej produkcji Walter. Używany w bardzo dobrym stanie.
Najpopularniejsze z tej kategorii
Nóż tokarski PSSNL 3232-19 PAFANA FV
0,0
Cyrkiel drążkowy SKALA F/VAT
0,0
Średnicówka zegarowa Mitutoyo 50-100
Mikrometr zewnętrzny MMZb 0-25 FWP
Frez teowy NFRh 45x38x8 SW9
Suwak logarytmiczny linijka SKALA
Trzpień frezarski FN 50/3 1880
Frez tarczowy NFTa 100x14 SWC12
Głowica do honowania 125mm honownica NOWA F/VAT
Wiertło NWKa 14,5 BAILDON
Nóż tokarski S40U CTFPR-22 PAFANA FV
Sprawdzian pierścieniowy do gwintu MSRh M20x1,5 S8 S10
Wyłącznik mocy 3P 630A DPX LEGEND