Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.E
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.Edługość filtra: 8,5cmśrednica filtra: 44mmśrednica otworu filtra:
… więcej
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
… więcej
Opis
długość filtra: 8,5cm
średnica filtra: 44mm
średnica otworu filtra: 30mm
Najpopularniejsze z tej kategorii
Rozwiertak ręczny skrętny NRTh 22 H13 NOWY FV
Wiertło NWKc 48,5 BAILDON POLSKIE NOWE F/VAT
Dłutak, nóż Fellowsa NNMa 3/20° C2 Z-25 WSK FV
Frez piłkowy NFTe GLOBUS 100x4/80 zęby FAKTURA
Mikrometr do wieloklinów 0-25 MITUTOYO
0,0
Nóż tokarski hR 111.26 - 2525 PFN
0,0
Nóż tokarski NNBe 1616 P20 do toczenia wewnętrzne
Nóż tokarski NNWa 2020 S20 wytaczak PAFANA
Wiertło do metalu Baildon NWKa 11,5 DIN 338 SW7
Gwintownik maszynowy M18 FWP
Szczotka walcowa z gwintem 36 mm – stalowa 18 cm