LC1DT60AE7 SCHNEIDER ELECTRIC
Cena:
738.70
wybierz parametry
Dostępne: 4
dodaj do koszyka
Kod:
LC1DT60AE7 SCHNEIDER ELECTRIC
Cena:
738.70
wybierz parametry
Dostępne: 4
dodaj do koszyka
Kod:
LC1DT60AE7 SCHNEIDER ELECTRIC
Najpopularniejsze z tej kategorii
Mikrometr cyfrowy 0-25 MITUTOYO
0,0
Rozwiertak ręczny NRTh 24 H7 POLSKI
0,0
Rozwiertak stożkowy NRSk 8x145 1:50
Frez ćwierćokrągły wklęsły 12 DIN 6518B DOLFAMEX
PRZEKAZINIK TERMICZNY P16-R
Sprawdzian trzpieniowy do gwintu MSBg G1/2"-B
Sprawdzian do gwintu MSBg M19x1,5 lewy F/VAT
Wiertło NWKa 1,9 Baildon
Manometr VC-MANO 100PU 0-16 bar
REZYSTOR 56K OHM 2W>20W
Rozwiertak maszynowy NRTb 29 HSS
Mikrometr zewnętrzny MMZb 200-225 SUHL F/VAT
Wiertło NWKc 27 HSS BAILDON
Kątownik z podstawą MKSa 400x200
KLUCZ FRANCUZ NASTAWNY DO RUR 60mm
Silnik Besel ShR90-4L 1,50kW / 1410 obr