Płytka L170.5-851 SANDVIK F/VAT
Kod:
Płytka L170.5-851 SANDVIK F/VATCena brutto za
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
… więcej
Opis
Cena brutto za sztukę.
Najpopularniejsze z tej kategorii
Mikrometr do gwintów metrycznych MMGe 75-100 F/VAT
Rozwiertak stożkowy NRSk 8 1:50 NOWY FV
0,0
Czujnik zegarowy dźwigniowy
0,0
Oprawka do narzynek PBGa 38x13
Rozwiertak do stożka Moresa 4 NRSb F/VAT
Kątownik 90st. ze stopką MKSc 400/2/u
Sprawdzian trzpieniowy do gwintu 1"-8 UNC-2B 44/1-06 EMUGE
Wiertło NWKc 19,25 BAILDON POLSKIE NOWE F/V
Głębokościomierz czujnikowy 0-100mm SUHL
Frez nfte piłkowy 200x4/128 F/VAT NOWY
Frez NFMc 8/20/B FWP NOWY POLSKI F/VAT
Mikrometr zewnętrzny MMZb 225-250 FWP F/VAT
Trzpień redukcyjny ISO 50 na MK2
Sprawdzian do gwintu trapezowego Tr 55x9 LH FV
Trasametr pasametr 25-50 Carl Zeiss F/VAT
Oprawka mocująca PTRe 2/25
Frez palcowy NFPc 40x200 B4
KLOCKNER-MOELLER Z0 6,7
Gwintownik ręczny M42x2
REZYSTOR MOCY OPORNIK L-7 5.1K 5%10W
Ostatnio oglądane
Rozwiertak nasadzany NRNb 38 H7 M2
Wiertło NWKc 14,50 BAILDON
Trzpień do tarcz do otworów MK2/8 170mm