Płytki SECO LCGA 130301-0165-FG CP500
Kod:
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
… więcej
Opis
Płytki są ORYGINALNE, fabrycznie nowe szwedzkiej produkcji.
Cena brutto za 1 sztukę.
Najpopularniejsze z tej kategorii
Rozwiertak rozprężny NRZf 10 FV
0,0
Mikrometr zewnętrzny MMZc 25-50 płaskimi FWP
Frez palcowy NFPa fi 5x13 M2 ZTM czteropiórowy
Płytka TPUN 160304 NTP35 BAILDON F/VAT
0,0
Szczęki do uchwytu 400 DIN 3865 NOWE F/VAT
Rozwiertak nasadzany NRNb 65 H7 SW18
Mikrometr MMZc 400-500 SUHL F/VAT
Suwak logarytmiczny linijka SKALA
Płytka do wiertła piórkowego PDSE 65 MICROBORE #27
Płytki Iscar IWSN 433
Frez tarczowy piłkowy NFTe 50x4/13
Sprawdzian stożka Morsea 2 do gniazd stożkowych
Frez modułowy krążkowy NFMa 1,75/20 nr 1 F/VAT
Rozwiertak nastawny NRZe 37-43
Wygniatak maszynowy M4 HSSE TIN NIEMIECKI F/V
Narzynka M25x1 FWP
Trasametr pasametr MMCf 25-50 FWP F/VAT
Tarcza do szlifowania 125x4,0x22,23 flexovit
REZYSTOR 300 OHM
Wyłącznik krańcowy ES 502E 10A 250V