Frez głowica B16.040.204.15 WALTER
Kod:
Frez głowica B16.040.204.15 WALTER Średnica 40mm, Niemieckiej produkcji Walter. Używany w bardzo dobrym
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
… więcej
Opis
Średnica 40mm, Niemieckiej produkcji Walter. Używany w bardzo dobrym stanie.
Najpopularniejsze z tej kategorii
Trzpień PTRa 3/16 z rozwiertakiem NRNb 36 FV
Rozwiertak maszynowy NRTc 25 H8
0,0
Frez ślimakowy FWP NFMc 2,25/20 B HSS
0,0
Frez walcowy NFWa 100x70 SW12C
Wiertło NWKa 13,9 HSS BAILDON NOWE FV
SCHUT średnicówka 2-punktowa 200-225/0.01 mm
Czujnik sprężynowy mikronowy SOMET
ŻARNIK HALOGENOWY 150W
Wysokościomierz 450 VIS NOWY F/VAT
Mikrometr zewnętrzny MMZb 200-225
Płytka SPXR 1504EDSR-FM PC3545 KORLOY F/VAT
Frez ślimakowy NFMd 8/20 Bp HSS FWP FV
Wysokościomierz elektroniczny 600 mm