Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.E
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
Wkład filtra hydraulicznego 02.0060D.20VG.30.P.Edługość filtra: 8,5cmśrednica filtra: 44mmśrednica otworu filtra:
… więcej
Cena:
147.60
wybierz parametry
Dostępne: 7
dodaj do koszyka
Kod:
… więcej
Opis
długość filtra: 8,5cm
średnica filtra: 44mm
średnica otworu filtra: 30mm
Najpopularniejsze z tej kategorii
Narzynka M12 POLSKA NOWA FWP VIS F/VAT
0,0
Fajka kątowa przewodu WN i elektrody Ø 4 mm (BERU)
Narzynka M36x1,5 POLSKA NOWA FWP VIS
0,0
Rozwiertak ręczny NRTh 16
Nawiertak Nakiełek NWRc 10 NOWY F/VAT
Frez trzpieniowy TFR 1209-20 HS1500
TULEJA REDUKCYJNA do narzędzi z chwytem Morse’a z gwintem DIN50 na MK4
Gwintownik maszynowy M20 6H
Tuleja redukcyjna PTPa 4/2
Sprawdzian trzpieniowy do gwintu MSBg M14x1,5
Narzynka M5x0,5 FWP NOWA F/VAT
Suwmiarka analogowa 320mm