Płytki SECO 218.20-100ER-M05 F40M
Kod:
… więcej
SPRZEDANE
zobacz podobne w tej kategorii
lub
zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu
Kod:
… więcej
Opis
Płytki są ORYGINALNE, fabrycznie nowe szwedzkiej produkcji.
Cena brutto za 1 sztukę.
Najpopularniejsze z tej kategorii
Płytki skrawające Baildon SNMA 120408 H20 S POLSKI
zawór bezpieczeństwa LESER 549
0,0
Wiertło VHM FI 15,5 WĘGLIKOWE F/V
0,0
Rozwiertak kotlarski maszynowy NRRa 11
Podstawa Pionowa MDZe FWP F/VAT
Kostka montażowa
Wysokościomierz 250 mm ze stali nierdzewnej FWP
Wiertło NWKb 8,4 Baildon BHH HHS F/VAT
Mikrometr zewnętrzny MMZb/A W 100-125 VIS
REZYSTOR 33K OHM 2W>20W
Nóż tokarski NNZd 1616 P20 ISO 2L PAFANA
Frez teowy NFRh 45x10x12
Frez palcowy 46x40 FV
Mikrometr zewnętrzny MMZe 100-125 FWP
Wiertło NWMn 6,4 lewe Baildon
Wiertło NWKc 15,0
AGP3000H-ADPCOM-01 Pro-Face Adapter panelu HMI
Kątownik płaski 160x100
Pompa hydrauliczna A118X | Zębata | Używana | Ślady korozji | 200 bar
Silnik 3T 0,85 kW 1390 obr/min Fi 19